با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
  • en
  • fa

Fiber Optic Cable – Multimode Duplex 62.5/125 – LSZH – ST/ST – 2 m

شرکت فناوران شرکت چهلستون تنها نماینده فروش محصولات اکسین گروپ فرانسه و COZLINK در اصفهان بوده و دارای تاییده از زیر ساخت می باشد.

لطفا جهت خرید محصول با ما تماس بگیرید

توضیحات

  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) cable jacket
  • Fiber Optic Cable – Multimode Duplex 62.5/125 – LSZH – ST/ST – 2 m

اطلاعات بیشتر

ویژگی

رک مونت Rack Mount
اوریجینال شرکت اکسین گروپ فرانسه .
دارای تجهیزات کامل
24پورت

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Fiber Optic Cable – Multimode Duplex 62.5/125 – LSZH – ST/ST – 2 m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *