RBSXT5nDr2

رادیو وایرلس Mikrotik SXT Lite5 یکی از رادیو های outdoor پرسرعت، با کیفیت و قیمت مناسب شرکت میکروتیک می باشد. این رادیو هر آنچه برای دریافت یا ارسال دیتا به صورت Point to Point یا اتصال به یک AP در شبکه بی سیم لازم است را همراه خود دارد.http://fanavarannet.ir/product-

رادیو میکروتیک SXT Lite5 یک رادیو وایرلس 5 گیگاهرتز با CUP قدرتمند 600 مگاهرتز، رم 64 مگابایت و آنتن 16dBi دو پلاریزه می باشد.

از این دیوایس به دلیل لایسنس سطح 3 میکروتیک تنها به عنوان گیرنده یا فرستنده می توان استفاده کرد. از مشخصات کلیدی این رادیو می توان به آنتن 16 dbi و سرعت 300 مگابیت اشاره کرد. رادیو Mikrotik SXT Lite5 اغلب در منازل، دفاتر یا کارخانجات کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

SXT lite5 از لحاظ سخت افزاری شامل 1 پورت اترنت با پشتیبانی از سرعت 10/100 با قابلیت PoE IN , پردازنده 1 هسته ایی مدل AR9344 معماری MIPSBE با سرعت پردازنده 600 مگاهرتز برای هر هسته , مقدار ذخیره گاه حافظه 64 مگابایت و کارت وایرلس داخلی با توان 25dBm با ساختار دو قطبی میباشد , همچنین برای افزایش بهره وری از رادیو توصیه می گردد در صفحه تنظیمات امنیتی از پروتکل اختصاصی کمپانی میکروتیک Nv2 بهره گیری نمایید تا از حداکثر فاصله ممکن و حداکثر نرخ انتقال داده در ارتباط بهره مند شوید .

از دیگر خصوصیات برجسته در این رادیو میتوان به زاویه تابش امواج 25 درجه در حالت عمودی و افقی , ابعاد 140x140x56 mm , وزن 500g , حداکثر قدرت مصرف 7W , قابلیت PoE IN در پورت اترنت , قابلیت کار در شرایط دمایی 40- تا 70+ درجه سانتیگراد , متعلقات کامل جهت تنظیم و نصب سریع محصول و تعبیه خروجی ارت برای محافظت آنتن در برابر حوادث ESD اشاره نمود .