image اصطلاحات انگلیسی کامپیوتری image انواع پچ پنل فیبر نوری (قسمت اول)

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام
  • en
  • fa

آشنای با دستگاه ماینینگ Whatsminer M3X شرکت Pangolin

ماینر M3X

دستگاه Whatsminer M3X

دستگاه Whatsminer M3X  یکی از آشناترین دستگاه های ماینینگ می باشد که توسط کمپانی پانگولین عرضه می شود،این دستگاه مجهز به تراشه SMTI 1700 در اندازه ۲۸ نانومتر بوده و هش ریت آن برابر با ۱۲٫۵Th/s می باشد.

یکی از دستگاه ماینر مدل Whatsminer M3X توسط پانگولین ساخته شده و در زمینه استخراج نمودن ارزهای دیجیتال بوده و در بازار به فروش می رسد.

ارزهای دیجیتال چیست؟

ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند،که در ابتدا رمزنگاری در جنگ جهانی دوم برای انتقال پیام و فرمان های نظامی مورد استفاده قرار گرفت. در عصر دیجیتال، ریاضیات و علوم کامپیوتر برای امنیت ارتباطات، اطلاعات و انتقال پول مورد استفاده قرارگرفته اند.

اولین ارز دیجیتال بیت کوین است که در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد و اکنون پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال است. در چند سال گذشته ارزهای دیجیتال زیادی معرفی و عرضه شده اند. در حال حاضر حدود ۹۰۰ ارز دیجیتال در بازارهای جهانی تجارت می شود.

ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند؟

ارزهای دیجیتال از فناوری غیرمتمرکز استفاده می کنند و به کاربران امکان پرداخت امن و ذخیره پول را بدون نیاز به ثبت نام یا استفاده از بانک ها و سازمان های واسطه می دهند. اکثر ارزهای دیجیتال روی پایگاه داده توزیع شده ای به نام بلاک چین اجرا می شوند. بیشتر واحد های اصلی ارز دیجیتال (به جزتوکن ها) توسط یک فرآیند به نام استخراج یا ماین تولید می شوند.

این مدل از دستگاه ماینینگ پانگولین ماینر با استفاده از الگوریتم SHA-256 قادر به استخراج بیت کوین (یکی از انواع ارزهای دیجیتال) بوده و از دیگر انواع که توسط آن به دست می آیند می توان به ارزهای بیت کوین کش، کیورکوین، ای مارک و مواردی دیگر اشاره نمود.

 مشخصات فنی دستگاه Whatsminer M3X

دستگاه M3X از دو عدد فن خنک کننده جهت حفظ دما در حالت تعادل برخوردار بوده و با استفاده از یک پورت اترنتی که بر روی بدنه آن تعبیه شده است می توان ماینر را به شبکه متصل نمود.
این وسیله ماینینگ دارای بدنه ای در ابعاد ۱۵۵*۱۲۵*۳۳۵ میلیمتر بوده و وزن آن معادل ۷٫۵ کیلوگرم می باشد. ولتاژ برق ورودی به این محصول ۱۲ ولت بوده و میزان مصرف برق آن ۲۰۵۰ وات است.
به هرحال در انتخاب ماینر مورد نظر خود باید تمامی نقاط قوت و ضعف آن را مد نظر بگیرید و با سنجش امکانات و توانایی های خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

این دستگاه با سایر ماینرهای موجود در بازار با قیمت های ۲ یا ۳ برابر بیشتر برابری میکند و بازگشت سرمایه ی شما بسیار سریعتر خواهد بود.

پاور واتس ماینر M3 ورژن ۲٫۲ برخلاف مدل های قدیمی بر روی خود دستگاه نصب می شود.

 

 

نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.